Fondacioni Mbreteresha Geraldine

foundation logo couleurs

Pasuria me e vertete eshte te dhurosh shprese. Asgje materiale nuk vlen me shume sesa te ndryshosh nje jete. Te qenit te dobishem per boten qe na rrethon eshte gjeja me e cmuar.

Fondacioni yne ka per qellim te jete prane familjeve shqiptare qe kane nevoje per ndihme, prane femijeve qe kerkojne dashuri dhe perkujdesje. Ne deshirojme te jemi prane gjysherve tane, jeta e te cileve qe e mbushur me sakrifica. Ne duhet te jemi aty ku na dikton zemra.
Elia Zaharia